عکس پرینت رضایت شما را ۱۰۰% تضمین می کند

ما معتقدیم که شما عاشق محصولاتی خواهید شد که در عکس پرینت به وسیله عکس های دارای کیفیت مناسب خود، سفارش می دهید و مطمئن هستیم که کیفیت محصولاتمان بقدری بالاست که رضایت شما را فراهم می کند. به همین علت رضایت شما از محصولاتمان را به طور کامل ضمانت می کنیم.

اگر شما یکی از محصولات عکس پرینت را سفارش دهید و به هردلیل از محصول رضایت کامل نداشته باشید ما علاوه بر آنکه امکان تعویض محصول و تجدید سفارش را برای شما فراهم می کنیم، در سفارش بعدی شما نیز ۱۰% تخفیف در نظر خواهیم گرفت.

شما برای استفاده از ضمانت ۱۰۰% رضایت مشتری، یکماه بعد از سفارش فرصت دارید تا محصول خود را جهت استفاده از گارانتی (شامل باز پس گیری وجه و یا تجدید چاپ محصول) به عکس پرینت عودت بدهید. تجدید چاپ یا باز پس گیری وجه سفارش شما در مدت ذکر شده بدون دریافت هیچ جریمه ای انجام خواهد شد. توجه داشته باشید هزینه ارسال محصول به عکس پرینت و همچنین دریافت محصول تجدید چاپ شده برعهده شما خواهد بود.

توجه داشته باشید، در صورت نارضایتی از محصول شما می توانید در خواست تجدید چاپ سفارش خود را داشته باشید. در این صورت سفارش شما مطابق زمان تولید عکس پرینت برای شما مجددا تولید می شود. در صورتیکه تقاضای استرداد وجه را داشته باشید در صورتیکه سفارش چاپ نشده باشد و یا آنکه امکان رفع مشکل از طریق تجدید چاپ وجود نداشته باشد، وجه سفارش با کسر هزینه حمل و بسته بندی به حساب شما عودت داده خواهد شد.

×
×
×
×