عکس پرینت رضایت شما را ۱۰۰% تضمین می کند

ما معتقدیم که شما عاشق محصولاتی خواهید شد که در عکس‌پرینت به وسیله عکس‌های با کیفیت مناسب خود، سفارش می‌دهید و مطمئن هستیم که کیفیت محصولاتمان به قدری بالاست که رضایت شما را فراهم می‌کند. به همین علت رضایت شما از محصولاتمان را به طور کامل ضمانت می‌کنیم.

اگر شما یکی از محصولات عکس‌پرینت را سفارش دهید و از محصول رضایت کامل نداشته باشید، نارضایتی شما توسط کارشناسان ما بررسی شده و در صورتی که نقص از جانب عکس‌پرینت باشد، تعویض محصول و تجدید همان سفارش را برای شما فراهم خواهیم کرد. در این صورت سفارش شما مطابق زمان تولید عکس‌پرینت برای شما مجددا تولید می‌شود. در صورتی که تقاضای استرداد وجه را داشته باشید، اگر سفارش شما هنوز چاپ نشده باشد و یا آنکه امکان رفع مشکل از طریق تجدید چاپ وجود نداشته باشد، مبلغ وجه سفارش در حساب عکس پرینت شما اعتبار خواهد شد.

شما برای استفاده از ضمانت ۱۰۰% رضایت مشتری، تا یک ماه بعد از سفارش فرصت دارید محصول خود را جهت استفاده از گارانتی به عکس‌پرینت عودت بدهید. تجدید چاپ سفارش شما در مدت ذکر شده انجام خواهد شد. توجه داشته باشید هزینه ارسال محصول به عکس‌پرینت و همچنین دریافت محصول تجدید چاپ شده برعهده شما خواهد بود.

×
×
×
×