صفحه اول > درباره عکس پرینت > سئوالات متداول

در صورتیکه در کار با عکس پرینت مشکلی دارید می توانید از طریق این بخش جواب سئوالات خود را پیدا کنید. روی هریک از لینک های زیر که به سئوال شما ارتباط پیدا می کند کلیک کنید تا پاسخ به سئوالات متداول در آن زمینه را مشاهده کنید:

درباره عکس پرینت
عکس پرینت چیست؟
عکس پرینت سرویس اینترنتی ذخیره، اشتراک و چــاپ عکس و سایر محصــولات عکسی اختصاصی است, در عکس پرینت شما می توانید عکس هایتان را در فضای نامحدود و رایگان اختصاصی خود، برای همیشه آرشیو کنید، با خانواده و دوستانتان به اشتراک بگذارید و از روی آن ها سفارش چاپ عکس و سایر محصولات چاپی بدهید و درب منزل تحویل بگیرید.
استفاده از عکس پرینت بعد از عضویت شامل مراحل زیر می باشد:

آپلود: ابتدا باید عکسهای خود را آپلود کنید. آپلود یعنی ارسال عکس های شما از کامپیوترتان به عکس پرینت از طریق اینترنت. با امکاناتی که ما در سایت ایجاد کرده ایم صدها عکس را بدون دردسر می توانید آپلود کنید. شما می توانید عکس هارا در یک سری آلبوم یا همان پوشه عکس یا فولدر دسته بندی کنید و به هر یک اسم بدهید. ما عکسهای شما را بدون هیچ محدودیت زمانی و یا حجمی به مطمئن ترین روش نگهداری میکنیم.
اشتراک: شما می توانید دوستان و خانواده را به سایت دعوت کنید و به طور اختصاصی یک پوشه عکس را با آنها به اشتراک بگذارید. آن ها می توانند از پوشه به اشتراک گذاشته سفارش چاپ بدهند، اینگونه در یک فضایی امن و مطمئن از خاطرات خود لذت ببرید.
ایجاد محصولات متنوع : در عکس پرینت می توانید با عکس هایتان محصولات متنوعی مثل تقویم، کتاب عکس، کارت تبریک ایجاد کنید. شما می توانید با کمک ابزارهایی که عکس پرینت برای شما فراهم کرده است به آسانی کتاب عکس و کارت تبریک اختصاصی خود را طراحی کنید.
سفارش دادن: می توانید از پشت کامپیوترتان به راحتی با انتخاب عکس یا محصولی که می خواهید سفارش بدهید سایز و تعداد آن را مشخص و سفارش خودتان را ثبت کنید.
پرداخت: سفارش های شما بعد از پرداخت هزینه ی آن چاپ خواهد شد در حال حاضر برای پرداخت هزینه ی سفارش دو راه وجود دارد، اگر کارت بانکی تان امکان خرید اینترنتی را داشته باشد(کارت بانک سامان، اقتصاد نوین، ملت، ملی، صادرات، کشاورزی، مالی اعتباری بنیاد و پارسیان) شما می توانید هزینه را به صورت اینترنتی پرداخت کنید اگر کارت بانکی شما این امکان راندارد می توانید هزینه ی سفارش را از طریق انتقال وجه کارت به کارت از طریق خودپرداز بانک خود پرداخت کنید.
تحویل : عکسهای شما مطابق زمان بندی اعلام شده چاپ و تحویل پست می شود و کد رهگیری مرسوله در حسابتان وارد می شود. می توانید در قسمت پیگیری سفارش از وضعیت مرسوله خود با خبر شوید.امنیت عکس های ما در عکس پرینت چگونه تامین می شود؟
در عکس پرینت امنیت عکس های شما در اولویت قرار دارد. عکس ها ی آپلود شده در فضای اختصاصی شما در عکس پرینت فقط توسط خودتان و کسانی که به آن ها اجازه ی دسترسی داده اید قابل مشاهده هستند.
تصاویر شما روی سرور هایی که امنیت بسیار بالایی دارند و احتمال نفوذ به آنها بسیار کم است نگهداری می شود. اگرچه احتمال نفوذ به این سرورها پایین است اما ما آنها را به صورت مداوم برای جلوگیری از نفوذ، کنترل می کنیم. از طرفی با مکانیزه کردن تمام فرآیند تولید و عدم دخالت انسان تا مرحله چاپ، دسترسی افراد به فایل تصاویر شما را به حداقل رسانده ایم.
ما معتقدیم که امنیت عکس پرینت از امنیت عکاسی ها برای حفاظت از عکسهای مشتریان خیلی بیشتر است، چرا که ما به موضوع امنیت عکسهای مشتریان به عنوان اصلی ترین موضوع در عکس پرینت نگاه می کنیم و با ایجاد بستری مناسب و کم کردن دسترسی افراد به تصاویر مشتریان سعی در ایجاد آرشیوی امن و ماندگار برای عکس های شما کرده ایم.از کجا شروع کنیم؟
در صورتیکه هنوز عضو سایت نشده اید از طـریق لینک عضویت در سایت در عکــس پرینت ثبــت نام کنید، با ثبت نام در عکس پرینت 10 عکس مجانی به عنوان هدیه به شما تعلق می گیرد. اگر عضو سایت هستید ابتدا باید عکس هایتان را در حسابتان آپلود کنید. سپس با استفاده از عکس هایتان هر کدام از محصولات عکس پرینت را که می خواهید می توانید سفارش دهید. سفارش های شما بعد از چاپ به آدرستان ارسال می شود.


×
×
×
×