صفحه اول > درباره عکس پرینت > سئوالات متداول

در صورتیکه در کار با عکس پرینت مشکلی دارید می توانید از طریق این بخش جواب سئوالات خود را پیدا کنید. روی هریک از لینک های زیر که به سئوال شما ارتباط پیدا می کند کلیک کنید تا پاسخ به سئوالات متداول در آن زمینه را مشاهده کنید:

ثبت نام و ورود به سایت
چگونه در عکس پرینت عضو شویم؟
برای عضویت در عکس پرینت در صفحه اول روی عضویت در سایت کلیک کنید. در صفحه عضویت ابتدا باید مشخصات خود را در فرم وارد کنید و سپس کلید عضویت را فشار دهید. بعد از تکمیل فرم ثبت نام ایمیلی از طرف سایت بـرای تایید عضـویت به ایمیل آدرسی که در هنگام ثبـت نام وارد کــرده اید ارسال خواهد شد که حاوی لینک فعال سازی حساب شماست، برای تکمیل ثبت نام و فعال کردن حسابتان در عکس پرینت باید روی لینک فعال سازی که بــرای شما ایمیل شده است کلیک کنیـد، بعد از آن می توانید وارد عکس پرینت شده و از سرویس های ما استفاده کنید.


در فرم ثبت نام منظور از کلمه عبور، پسورد ایمیلم هست ؟
خیر، کلمه عبوری که در فرم ثبت نام از شما درخواست می شود رمز اختصاصی برای حساب شما در عکـس پرینت است. شما می توانیـد هر کلمه ای که به خاطـر سپردن آن بـرایتان آسان و حـدس زدن آن برای دیگران سخـت است را انتخـاب کنید و لزوما نباید رمز ایمیلتـان باشد. از ایـن کلمه عبور برای ورود به عکس پرینت و استفاده از سرویس های آن استفاده خواهید کرد.


فرم ثبت نام را پر کرده ام اما هنوز اکانتم تائید نشده است؟
بعد از تکمیل فرم ثبت نام ایمیلی از طرف سایت برای تایید عضویت شما به ایمیل آدرسی که در هنگام ثبت نام وارد کرده بودید ارسال خواهد شد که حاوی لینک فعال سازی حساب شمـاست، برای اینکه ثبت نام شما تکمیل و حساب کاربری شما تایید شود باید روی این لینک فعــال سازی کلیک کنید. تا زمانی که از طریق لینک فعال سازی حسابتان را فعال نکنید نمی توانید از سرویس های عکس پرینت استفاده کنید. توجه کنید که ممکن است ایمیل ارسالی از طرف عکس پرینت در فولدر Spam سرویس دهنده ایمیل شما رفته باشد، اگر چند دقیقه بعد از تکمیل ثبت نام ایمیل برای شما ارسال نشد فولدر Spam خود را نیز کنترل کنید، با این حال اگر ایمیل تایید به هردلیلی به دست شما نرسید کافی است یک ایمیل به آدرس بزنید تا حساب شما به طور اتوماتیک فعال شود


آدرس پستی من عوض شده است چه طور می توانم آدرس جدید را وارد کنم؟
برای تغییر آدرس و مشخصات، روی نام خود در بالا سمت چپ صفحه کلیک کنید در منوی نمایش داده شده می توانید گزینهویرایش مشخصات را انتخاب کنید. در صفحه ویرایش مشخصات می توانید آدرس و سایر مشخصات خود را ویرایش کنید.


چطور می توانم کلمه عبورم در عکس پرینت را تغییر بدهم؟
روی نام خود در بالا سمت چپ صفحه کلیک کنید در منوی نمایش داده شده می توانید گزینهتغییر کلمه عبور را انتخاب کرده و سپس در صفحه مربوطه کلمه عبور خود را تغییر دهید


رمز عبورم را فراموش کرده ام شما می توانید آن را به من بدهید؟
خیر، کلمه عبور کاربران به صورت کد شده در بانک اطلاعاتی ذخیره می شود و ما دسترسی به رمز عبور شما نـداریم. در صورتیـکه رمز عبور خود را فـراموش کرده ایـد در صفـحه اول سـایت روی گزینه "وارد شوید" کلیک کنید و سپس گزینه "کلمه عبور خود را فراموش کرده ام" را انتخاب کنید. با طی مراحل پیش رو، کلمه عبور شما تغییر پیدا کرده و کلمه عبور جدید به صورت اتوماتیک برای شما ارسال خواهد شد.


×
×
×
×