صفحه اول > درباره عکس پرینت > سئوالات متداول

در صورتیکه در کار با عکس پرینت مشکلی دارید می توانید از طریق این بخش جواب سئوالات خود را پیدا کنید. روی هریک از لینک های زیر که به سئوال شما ارتباط پیدا می کند کلیک کنید تا پاسخ به سئوالات متداول در آن زمینه را مشاهده کنید:

ارسال تصاویر و پوشه های عکس
چگونه می توانم عکس هایم را برای شما ارسال کنم؟
بعد از عضــویت در عکس پرینت، فضـایی اختصاصـی و نامحدود بـــرای شما در عکــس پرینــت ایجــاد می شود که شما می توانید عکس های خود را در آنجا آپلود کنید. عکسهای آپـلود شده درفضای اختصـاصی شما، فقــط برای شما قابــل مشاهــده بوده و می توانیــد هـــر وقـت خواستیــد از روی آن سفــارش چاپ بدهید. برای این کار بر روی منــوی آپلود در بالای صفحـه کلیک کرده و نام پوشه عکسی که می خواهید عکس هایتـان در آن آپلـود شود را انتخاب کنید. بعـد از تــعیین نام پوشه عکس با زدن کلیـد افــزودن عکـس بــه مرحـلـه بعد برویـد. در ایـن صفــحـه با زدن دکـمـه Browse عکـس هایــی را کــه می خواهـید از روی هـارد خود انتخــاب کرده و بعــد دکمه آپلود عکس ها را بزنیـد و منتظر بمانید تـا عکس هایتان به صورت تک تک به عکس پرینت آپلود شود این فرایند بسته به سرعت ایـنترنت شمـا ممکن است زمان بر باشد تا زمان مشاهده پیغام "آپلود عکس با موفقیت انجام شد" صفحه رانبندید.

در صورتیکه عکسهای زیادی دارید می توانید از سرویس "آپلود CD" که یک سرویس مجانی است استفاده کنید. برای اطلاعات بیشتر به صفحه مربوط به این سرویس بروید

عکس ها را در چه فرمتی می توانم برای عکس پرینت ارسال کنم؟
در حـال حاضر تنها فرمتـی که می توانید عکسهایتـان را برای عکس پرینـت ارسال کنید jpg است. بیشتر دوربین های عکاسی با این فرمت عکس را ذخیره می کنند. برای آپلود عکس با فـرمت های دیگر باید با ابزارهای گرافیکی مثل فتوشاپ آن را به jpg تبدیل کنید.


چه عکس هایی را می توان در عکس پرینت چاپ کرد؟
طبـق قوانین و مقررات عکس پرینت، شما عکس هایی را می توانید آپلود و چاپ کنیـد کـه مـجوز استفـاده، نگهداری و چاپ آن عکس را داشته و با این کار حقوق مالکیت معنوی شخص دیگر و یا قوانین کشور جــمهوری اسلامـی ایران را نقض نکنید. مسئولیت نقض حقوق معنـوی و یا قوانیــن کشـور بر عهـده ارسـال کننده عکـس است. لطفا از ارسال و سفـارش عکسهای مستهجـن، برهنـه و یا با محتــوای سیاسی و خوانندگان و هنرپیشه ها خودداری کنید. سفارش هایی که موارد ذکر شده را رعـایت نــکرده باشند بـدون اطلاع حـذف شده و دسترسی ایـن کـاربــران پس از هشـدار های لازم قطـع خواهد شد.


آیا عکس های من بعد از چاپ حذف می شوند؟
عکس پـرینت سرویس آرشیو عکـس های شماست و عکس هـای شما مادامی که خودتـان آنها را حذف نکنید حذف نمی شوند. بعد از آپلود، تنها یک نسخه از عکسهای شما روی سرور های امن ما نگــهداری می شـود در صورتـی که شما از آن عکـس سفــارش چاپ بدهید عکـس از روی سرور بـه صــورت اتوماتیک بـه دستگاه چــاپ مـا منتقــل شده و بعــد از چاپ نیـز از روی دستگـاه چاپ حــذف می شود اما از فضای اختصاصی شما در سرور های ما پاک نخواهد شد. در صورتی که شما عکس خود را در عکس پرینت حذف کنید در این صورت آن عکس برای همیشه از روی سرور های ما پاک خواهد شد.


برای خذف یک پوشه عکس باید چه کارکنم؟
شما باید ابتدا عکس های داخل پوشه را حذف و سپس پوشه عکس مورد نظر را حذف کنید.


من تعداد زیادی عکس آپلود کردم اما فقط تعدادی از آن ها رادر پوشه عکسم می بینم؟
اگر عکس هایتان زیاد است در صفحه های بعد پوشه عکس می توانید آن ها را ببینید. برای دیدن بقیه عکس ها روی شماره هایی که در بالا و پایین لیست عکس ها است کلیک کنید.


چطور می توانم عکس هایم را در ابعاد بزرگتر ببینم؟
برای دیدن عکس در ابعاد بزرگتر روی هر عکس کلیک کنید.


×
×
×
×