صفحه اول > درباره عکس پرینت > سئوالات متداول

در صورتیکه در کار با عکس پرینت مشکلی دارید می توانید از طریق این بخش جواب سئوالات خود را پیدا کنید. روی هریک از لینک های زیر که به سئوال شما ارتباط پیدا می کند کلیک کنید تا پاسخ به سئوالات متداول در آن زمینه را مشاهده کنید:

اشتراک و دوستان
چگونه می توانم دوستانم را در عکس پرینت پیدا کنم؟
برای پیدا کردن دوستانتان که عضو عکس پرینت هستند در صفحه دوستان عبارت دعوت دوستان را انتخـاب کنید و ایمیل آنها را در کادر مربوطه وارد کنید و دکمه "یافتن دوستان" را بزنید اگر عضو عکس پرینت باشند نشان داده می شود و می توانید برای آن ها درخواست دوستی ارسال کنید در غیر این صورت می توانید ایمیل آن ها را به فهرست دوستانتان اضافه کنید تا به محض عضویت آن ها در عکس پرینت درخواست دوستی شما برای آنها ارسال شود.


دوستم پوشه عکسی با من به اشتراک گذاشته می توانم آن را حذف کنم؟
برای حذف پوشه ای که با شما به اشتراک گذاشته شده است کافی است آن را انتخاب کرده و گزینه حذف را بزنید. پس از تایید گرفتن از شما اشتراک شما از آن پوشه حذف می شود.

برای اشتراک عکسم با دوستم چه باید بکنم؟
برای اینکار پوشه مورد نظر را انتخاب کنید. سپس از منوی بالا گزینه "اشتراک با دوستان" را انتخاب کرده و در پنجره ای که باز می شود می توانید دوستانتان را جستجو کرده و با زدن دکمه اشتراک با دوستان پوشه را با آنها به اشتراک بگذارید. همچنین اگر دوستان شما عضو عکس پرینت نیستند می توانید به راحتی با انتخاب گزینه اشتراک با ایمیل و وارد کردن ایمیل آنها، پوشه را با آنها به اشتراک بگذارید و همچنین آنها را به عضویت در عکس پرینت دعوت کنید.

می توانیم دسترسی دوستمان را از پوشه عکسی که برایش به اشتراک گذاشته ایم قطع کنیم؟
برای اینکار کافی است پوشه را انتخاب کرده و گزینه "اشتراک با دوستان" را بزنید در پنجره اشتراک با دوستان می توانید اشتراک دوستانتان را از این آلبوم حذف کنید.

من نمی خواهم کل پوشه عکسم را به اشتراک بگذارم تنها بعضی از عکس هایم را می خواهم به اشتراک بگذارم؟
برای اینکار کافی است عکسها را به یک پوشه جدید منتقل کنید و آن را با دوستانتان به اشتراک بگذارید

چگونه می توانم فردی را از لیست دوستانم حذف کنم؟
در صفحه دوستان با کلیک روی نام هر یکی از دوستانتان پروفایل آنها را مشاهده می کنید. در پروفایل هر یک از دوستان کلید لغو دوستی قرار دارد که می توانید از طریق آن دوستی خود را با او قطع کنید.

×
×
×
×