صفحه اول > درباره عکس پرینت > سئوالات متداول

در صورتیکه در کار با عکس پرینت مشکلی دارید می توانید از طریق این بخش جواب سئوالات خود را پیدا کنید. روی هریک از لینک های زیر که به سئوال شما ارتباط پیدا می کند کلیک کنید تا پاسخ به سئوالات متداول در آن زمینه را مشاهده کنید:

محصولات
کتاب عکس چیست؟
کتاب عکس، کتابچه ای اختصاصی شده با عکسهای شماست که می توانید در آن در کنار هر یک از عکسها متن دلخواه خود را بنویسید یا با پس زمینه و یا شکلک های موجود در عکس پرینت کتاب عکس خود را زینت ببخشید. . کتاب عکسهای نفیس و ظریف عکس پرینت با کاغذ عکس و با کیفیت بسیار بالا چاپ می شوند و به صورت Layflat با تکنولوژی سوئیسی صحافی می شوند.

کتاب عکس نفیس با ظریف چه تفاوتی دارد؟
کتاب عکس نفیس و ظریف جلد های متفاوتی دارند. جلد کتاب عکسهای نفیس جلد سخت بوده و داخل آن چوب ابر استفاده شده و روی آن با طرح اختصاصی شما جلد شده است. کتاب عکسهای ظریف جلدی مانند صفحات داخلی دارند و جلد آنها نرم است.

تقویم اختصاصی چیست آیا می توانم فقط یک نسخه سفارش بدهم ؟
تقویم اختصاصی عکس پرینت، تقویمی است در مدل های مختلف از رومیزی تا دیواری که شما با عکسهای خودتان می توانید آن را طراحی کرده و سفارش چاپ بدهید. این محصول را شما حتی در تیراژ یک نسخه می توانید سفارش بدهید و یک تقویم با عکسهای خود و یا خانواده خود داشته باشید و یا می توانید با عکسهای مربوط به شرکتتان آن را طراحی کرده و در تیراژ های بالا سفارش بدهید

منظور از کارت تبریک اختصاصی چیست آیا برای سفارش کارت تبریک حداقل تیراژ وجود دارد ؟
کارت تبریک اختصاصی، کارت تبریکی است که می توانید همه صفحات آن را با عکسهای خود طراحی کرده و متن دلخواه خود را در صفحاتش بنویسید و یا از بین طرحهای هنرمندان ایرانی که در مجموعه خانه کارت برای شما گردآوری کرده ایم یکی را انتخاب و با نوشتن متن دلخواه خود کارت اختصاصی خود را طراحی کنید. عکس پرینت آن را با بهترین کیفیت چاپ و به آدرس مورد نظر شما ارسال می کند. برای سفارش این محصول هیچ محدودیتی تیراژی وجود ندارد و شما می توانید حتی از یک نسخه تا هزاران نسخه از این محصول را سفارش بدهید.

وقتی می خواهم محصولی در عکس پرینت طراحی کنم، هیچ ابزاری برای طراحی به من نشان نمی دهد چرا؟
برای طراحی هر یک از محصولات عکس پرینت ابتدا باید نرم افزار مربوطه روی مروگر شما نصب شود. این فرآیند به صورت اتوماتیک انجام می شود و بسته به سرعت اینترنت شما برای اولین بار ممکن است کمی زمان بر باشد. توجه داشته باشید برای استفاده از نرم افزار طراحی عکس پرینت شما حتما باید آخرین نسخه نرم افزار Adobe Flash Player را روی کامپیوتر خود نصب کرده باشید. می توانید برای نصب این نرم افزار اینجا را کلیک کنید.

چگونه می توانم محصولی را که قبلا ساخته ام ببینم و تغییر بدهم؟
برای مشاهده و تغییر محصولات قبلی خود کافی است روی پروژه ها کلیک کنید در صفــحه محصولات کلیه ی محصولاتی را که ساخته اید مشاهده می کنید و می توانید آن را سفارش داده یا ویرایش کنید .

×
×
×
×