خاطرات گرم تابستان را ورق بزنید

با عکس های تابستانی خود به استقبال فصل سرما بروید

تابستان تمام شد و باز کوله‌باری از خاطرات تابستانی برای‌مان ماند. در جشنواره «استقبال از فصل سرما» پیشنهاداتی داریم تا با چاپ محصولات مختلف از عکس‌های تابستان، روایت ماندگاری از تابستان ۹۴ داشته باشید.

کتاب داستان تابستان

داستان زندگی خود در تابستان ۹۴ را با طراحی اختصاصی یک کتاب عکس برای همیشه ماندگار کنید. عکس‌های‌تان را با نوشتن یادداشتی از داستان آن عکس به همراه تاریخ گرفتن عکس خاطره انگیز کنید و روایت خلاقانه‌ای از زندگی‌نامه خود و اطرافیان‌تان را در این سه ماه تابستان بسازید.

۲۵٪ تخفیف

قیمت از ۳۹٬۰۰۰ تومان

۲۹،۲۵۰ تومان

کد تخفیف:‌ summer94

کتاب عکس بسازید

کتاب یک خاطره

تابستان فصل رویدادهای مهم است. عروسی، دورهمی، جشن، سفر و... . ده‌ها عکس از لحظه به لحظه‌های این رویدادهای خاطره‌انگیز را با محصولات متنوع عکس‌پرینت چاپ کنید. مرور خاطرات گرم این رویدادها در فصل سرما همراه با دوستان و آشنایان لحظات لذت‌بخشی برای‌تان خواهد ساخت.

۲۵٪ تخفیف

قیمت از ۳۹٬۰۰۰ تومان

۲۹،۲۵۰ تومان

کد تخفیف:‌ summer94

کتاب خاطره بسازید

دیوار عکس های تابستانی

خاطرات شیرین تابستان را به صورت یک «گالری دیواری» ماندگار کنید. با انتخاب عکس و چاپ چندین شاسی در اندازه‌های مختلف یا یکسان یک دیوار خالی را تبدیل به یک دیوار پر از خاطره کنید. دکوراسیون خانه خود را در فصل سرما با این دیوار هنری گرمی ببخشید.

۲۰٪ تخفیف

قیمت از ۵٬۴۰۰ تومان

۴،۳۲۰ تومان

کد تخفیف:‌ summer94

شاسی بسازید

مگنت؛ یک هدیه گرم

به کسانی که در تابستان، لحظات خوشی را برای شما خلق کرده‌اند یک هدیه منحصر به فرد بدهید. این هدیه بهانه‌ای است تا از مرور خاطرات مشترک این تابستان لذت ببرید. پیشنهاد ما طراحی یک یا چند مگنت است.

۴۰٪ تخفیف

قیمت از ۴٬۶۰۰ تومان

۲،۷۶۰ تومان

کد تخفیف:‌ summer94

مگنت بسازید

زمان باقی مانده تا جشنواره

کد تخفیف:‌ summer94

فقط تا ۱۹ مهر مهلت دارید.

برای استفاده از تخفیف، کد فوق را به سبد خرید اضافه کنید.

به سادگی کتاب عکس چاپ کنید

آپلود کنید

طرح خود را انتخاب کنید

سفارش دهید

در اسرع وقت تحویل بگیرید

تولید شده با در عکس پرینت