در صورتی که از کاربران اینترنت پیشگامان نیستید این هدیه به شما تعلق نمی‌گیرد. شما می‌توانید با عضویت در عکس‌پرینت ضمن دریافت هدیه 10 چاپ مجانی عکس، از تخفیف‌ها و پیشنهادات ویژه دیگر ما استفاده کنید.

چگونه از با استفاده از این هدیه عکس مجانی چاپ کنم؟


با استفاده از لینک زیر وارد سایت عکس‌پرینت شوید، سپس:

۱- از طریق لینک آپلود، عکس‌های خود را در سایت آپلود کنید.

۲- آنها را برای سفارش چاپ در اندازه ۱۰ در ۱۵ به صورت براق انتخاب کنید.(این هدیه فقط روی چاپ در این سایز و نوع اعمال خواهد شد)

۳- هنگام تکمیل سفارش به طور خودکار تعداد چاپ مجانی موجود در اعتبار شما که از طریق این هدیه دریافت کرده‌اید روی هزینه به صورت مجانی اعمال خواهد شد.

توجه: گرچه اعتبار هدیه فوق به حساب کاربری شما افزوده شده است ولی مادامی که عضویت خود را از طریق ایمیل تایید نکنید، امکان استفاده از آن را نخواهید داشت.

درباره این هدیه


مطابق توافق انجام شده بین شرکت پیشگامان و عکس‌پرینت، مشترکین اینترنت پیشگامان می‌توانند به تعداد مشخص شده عکس مجانی را به عنوان هدیه از طریق سایت عکس پرینت به چاپ برسانند. شما در عکس‌پرینت می‌توانید به صورت آنلاین عکس‌های خود را برای چاپ معمولی یا چاپ روی محصولات مختلف (مانند کتاب عکس، ماگ، مگنت، شاسی و...) سفارش دهید. برای استفاده از این هدیه ابتدا در سایت عکس پرینت عضو شوید. توجه : این هدیه با تکمیل عضویت و تایید ایمیل شما در عکس‌پرینت به شما تعلق می‌گیرد. هر فردی تنها یکبار می‌تواند از این هدیه استفاده کند. پس از ثبت کد و تایید هدیه، تا سه ماه پس از عضویت می‌توانید از هدیه مجانی خود استفاده کنید کاربرانی که قبلا عضو عکس‌پرینت بوده‌اند برای دریافت هدیه کافی است از طریق فرم ورود در این صفحه وارد شوند. این کاربران با توجه به اینکه قبلا هدیه 10 چاپ مجانی عضویت خود را دریافت کرده‌اند، هدیه 40 چاپ مجانی عکس را دریافت خواهند کرد.

عکس‌پرینت؛ اولین سرویس چاپ آنلاین عکس در ایران

عکس‌پرینت اولین و بزرگ‌ترین سرویس آنلان چاپ اختصاصی عکس روی محصولات مختلف است. در سایت عکس‌پرینت می‌توانید به صورت آنلاین با استفاده از عکس‌ها و نوشته‌های خودتان در کنار طرح‌های از پیش آماده شده محصولاتی شخصی‌سازی شده با سلیقه و خلاقیت خودتان طراحی کرده، سفارش داده و هر کجای ایران تحویل بگیرید. چاپ تکی عکس در سایزهای کوچک تا بزرگ، کتاب عکس، مگنت، شاسی، ماگ، تقویم، کارت تبریک و ... از محصولات متنوعی هستند که امکان چاپ اختصاصی عکس‌ها و نوشته‌های‌تان روی آنها در عکس‌پرینت وجود دارد. با محصولات عکس‌پرینت لذت متفاوتی از چاپ عکس را تجربه خواهید کرد.

پیشگامان تجارت سیار؛ پیشگام در خدمات دسترسی به اینترنت

شرکت پیشگامان توسعه ارتباطات در سال 1382 جهت ارائه سرویس های پهن باند (Broadband) تاسیس شده و موفق به دریافت مجوز ندا (PAP) از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی شده است. هم اکنون این شرکت، با گسترش دامنه فعالیت های خود در سراسر کشور و ارائه سرویسهای مبتنی بر IT با پوشش بیش از 26 استان و 200 شهر و بیش از صدها هزار مشترک، گسترده‌ترین شبکه خصوصی کشور را در اختیار دارد. شرکت پیشگامان توسعه ارتباطات، با هدف والای خدمت رسانی به عموم مردم شریف ایران و با بهره‌گیری از تجهیزات مدرن و متخصیصن مجرب جهت ارائه خدماتی متفاوت و با کیفیتی برتر، حرکت رو به رشد خود را ادامه خواهد داد.

پرسش های متدوال درباره هدیه