برندگان مسابقه عکاسی ویکی دوست‌دار

برندگان مسابقه عکاسی ویکی دوستدار یادمان‌‌ها مشخص شدند. امسال ایران با حمایت عکس‌پرینت برای چهارمین بار به جمع کشورهای شرکت‌کننده در مسابقهٔ جهانی ویکی دوستدار یادمان‌ها پیوست.

ویکی دوست‌دار یادمان‌ها یک مسابقهٔ عکاسی با موضوع یادمان‌های ثبت‌شدهٔ ملی است. اولین دورهٔ این مسابقه در سال ۲۰۱۰ در کشور هلند برگزار شد و به دنبال آن در سال ۲۰۱۱ مسابقه به بسیاری از کشورهای اروپایی گسترش یافت. از سال ۲۰۱۲ این مسابقه در سطح جهانی برگزار می‌شود. هدف از این مسابقه گردهم‌آوردن عموم خواننده‌ها، کاربران ویکی‌پدیا، عکاسان و فرهنگ‌دوستان برای گرفتن عکس از یادمان‌های فرهنگی و بارگذاری آن در ویکی‌انبار برای استفاده در ویکی‌پدیا و بالا بردن دانش و آگاهی همگان است.

هر سال هیئت داوری محلی هر کشور ده عکس برتر را انتخاب می‌کنند و پس از آن عکس‌های برتر هر کشور در سطح جهانی با هم رقابت می‌کنند تا پانزده عکس برتر در سطح جهانی انتخاب شوند.

ویکی دوستدار یادمان‌ها یک مسابقهٔ عکاسی با موضوع یادمان‌های ثبت‌شدهٔ ملی است. ‌
امسال نیز همچون سال گذشته عکس‌پرینت در مسابقه‌ی ویکی دوست‌دار یادمان‌های ایران همراه بود و به برنده‌های مسابقه‌ی #ایران جوایزی را تقدیم خواهد کرد.

‌به ده نفر اول برگزیده مسابقه‌ی ایران بن چاپ عکس به ارزش صدهزار تومان اهدا خواهد شد و همین‌طور عکس‌های برگزیده بر روی تخته شاسی ۴۰×۶۰ چاپ و تقدیم شرکت‌کنندگان منتخب می‌گردد.

۱۰ عکس برگزیده از ایران در مسابقه جهانی عکاسی ویکی دوستدار یادمان‌ها را در ادامه تماشا می‌کنیم

برنده مسابقه عکاسی
هم اکنون دیگران می خوانند
مسابقه عکاسی
مسابقه عکاسی عکس پرینت
داغ ترین مطالبی که هم اکنون دیگران می خوانند
مسابقه عکاسی ویکی دوستدار
مسابقه عکاسی
برندگان مسابقه عکاسی ویکی دوستدار
عکس برگزیده مسابقه
برنده مسابقه عکاسی
مسابقه عکاسی ویکی دوستدار
ویکی دوستدار
اولین امتیاز را شما ثبت کنید
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.