درباره‌ی حراج پایان سال عکس‌پرینت بیشتر بدانید

0 270

در تمام دنیا رسم است که به مناسبت آغاز سال نو، مردم با شرکت در حراج پایان سال‌ها به تکاپوی خرید می‌افتند؛ حالِ خود را نونوار می‌کنند یا برای دوستان یا اعضای خانواده‌شان هدیه‌ای می‌خرند.

عکس‌پرینت، امسال هم مثل سال‌های گذشته، به پیشواز سال نو رفته و در آخرین روزهای سال ۱۳۹۷، حراج هیجان‌انگیز و جذابی را در نظر گرفته است. «حراج پایان سال» عکس پرینت، از ۱۲ تا ۲۲ اسفندماه با تخفیف و جوایز استثنایی برگزار خواهد شد.

در روزهای پایانی سال، در «حراج پایان سال» تمامی محصولات (چاپ‌عکس، فتوبوک، تخته‌شاسی، ماگ، تقویم، مگنت، کارت تبریک، پوستر، کتاب داستان) عکس‌پرینت را با ۲۰% تخفیف خریداری نمایید و خاطرات سال ۱۳۹۷ را ماندگار کنید.

امسال یک قرعه‌کشی بزرگ و مهیج هم داریم که جایزه‌اش چاپ ۳۶۵ عکس در ابعاد ۱۵× ۱۰ است به یک نفر و به همراه ۵ تقویم پوستری به ۵ نفر، به قید قرعه به شرکت کنند‌گان در «حراج پایان سال» اهدا می‌شود. شرایط حضور در قرعه‌کشی بدین صورت است که به محض ثبت اولین سفارش خود با استفاده از کد «LASTSALE97» بین روزهای ۱۲ تا ۲۲ اسفندماه، یعنی در طول «حراج پایان سال» در قرعه‌کشی شرکت خواهید کرد. به ازای هر خرید موفق یک شانس شرکت در قرعه کشی بدست می‌آورید و با هر شانسی که دریافت می‌کنید، در قرعه‌کشی بزرگ «حراج پایان سال» شانس بیشتری برای برنده شدن دارید.

حراج پایان سال عکس پرینت

بعد از اتمام زمان «حراج پایان سال» برندگان قرعه‌کشی از طریق صفحه اینستاگرام عکس‌پرینت معرفی خواهند شد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.