یلدای شگفت‌انگیز با عکس‌پرینت

برای ما ایرانی‌ها یلدا یعنی دورهمی. لذت این شب طولانی با قصه‌های قدیمی، آجیل و هندوانه، انار و گلپر و خنده عزیزنمان چند برابر می‌شود. اما امسال شرایط کمی فرق دارد. با شیوع ویروس کرونا، یلدای امسال برای سلامت کشورمان در خانه جشن می‌گیریم. در آخرین یلدای قرن ،عکس پرینت همراه شماست. بعد از ۱۲ سال ثبت خاطرات شما، در آخرین یلدای قرن پیشنهادات شگفت‌انگیز و خاص‌تری برایتان داریم. 

ارسال هدیه شب یلدا 

امسال با وجود دور بودن از عزیزانمان، اهمیت ارسال هدیه از هر سالی بیشتر است. بله شرایط کمی سخت است. اما با کمی خلاقیت می‌توانیم یلدای ۹۹ را به خاطره‌ای متفاوت تبدیل کنیم. کافی است عکس‌های خانوادگی را روی محصولات متفاوت و جذاب چاپ کنید. حالا یک هدیه بامعنا و شیرین آماده است.

می‌توانید آدرس فرد موردنظرتان را هنگام سفارش وارد کنید. ما این هدیه را در بهترین کیفیت و بسته‌بندی به عزیزان شما می‌رسانیم.  به همین مناسبت تخفیف‌های ویژه‌ای روی محصولات متنوع گذاشته‌ایم. برای مشاهده این پیشنهادات سری به صفحه یلدا در عکس پرینت بزنید.

داغ ترین مطالبی که هم اکنون دیگران می خوانند

با ارسال یک هدیه پرخاطره، در ایرانی‌ترین شب سال به یاد عزیزانتان باشید.

چاپ خاطرات آخرین یلدای قرن

هم اکنون دیگران می خوانند

تخفیف‌های یلدایی عکس پرینت فقط برای ارسال هدیه نیستند. شما می‌توانید با این تخفیف‌ها یلدای متفاوت ۹۹ را ماندگار کنید. کافی است محصول مورد علاقه‌تان را انتخاب کنید و بدون نیاز به خروج از خانه آن را سفارش دهید. انواع چاپ عکس، پولاروید، قاب عکس، ریسه عکس، بوم، مگنت، شاسی، ماگ، فتوبوک، قاب رومیزی، شلف عکس، پایه عکس، فتوباکس رومیزی و… در عکس پرینت قابل سفارش هستند.

تا ۲۰% تخفیف روی محصولات جذاب یلدایی در عکس پرینت. کد تخفیف: YALDA99. مشاهده پیشنهادات>>

اولین امتیاز را شما ثبت کنید
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.