۵ درس بزرگی که مشتریان‌مان به ما آموختند

بعد از سال‌ها فعالیت، این روزها بزرگترین دارایی ما عکس‌پرینتی‌ها درس‌هایی است که از شما و درباره خودمان آموختیم. چیزهایی که به ما کمک کردند بهفمیم تا چگونه باشیم، به کدام سو حرکت کنیم و در این راه متعهد به چه چیزهایی باشیم. داستان اصلی ما را رازهایی رقم زده‌اند که از شما یاد گرفتیم.

۱. اعتماد شما به ما آموخت که رابطه ما با شما یک تعامل دوسویه محصول و پول نیست. بلکه از ما انتظار دارید به شما کمک کنیم روایت‌گر خوبی از لحظه‌های خوش زندگی باشید. پس متعهد شدیم کمک کنیم شادی‌های بیشتر، لحظات ناب‌تر و زندگی شیرین‌تری را تجربه کنید.

۲. نگرانی‌های شما به ما آموخت که خاطرات هر کس از مهم‌ترین دارایی‌های زندگی اوست. پس متعهد شدیم به امانت‌داری، به صداقت و به شفافیت.

۳. تحسین شما به ما آموخت که کیفیت محصولات ما، کیفیت خاطرات شماست، کیفیت لحظه‌های ناب شما و کیفیت آن چیزی که از زندگی به یاد خواهید داشت. پس متعهد شدیم به بالاترین کیفیت چاپ، بهترین کیفیت بسته‌بندی و ارسال و باکیفیت‌ترین خدمات ممکن.

داغ ترین مطالبی که هم اکنون دیگران می خوانند

۴. همراهی شما به ما آموخت که شکایت شما را چون رضایت و گلایه شما را چون تحسین بشنویم و تلاش خود را برای رفع مشکلات دوچندان کنیم. پس متعهد شدیم به همراهی شما پیش از خرید، هنگام خرید و پس از خرید و حتی هنگام عدم خرید.

۵. اشتیاق شما به ما آموخت جدیدترین فناوری‌ها و بهترین خدمات را از هر جای دنیا که شده به خدمت بگیریم. پس متعهد شدیم به خلاقیت، به نوآوری و مهم‌تر از همه به اینکه سکویی برای جهش و رشد خلاقیت و ابتکار شما باشیم.

هم اکنون دیگران می خوانند

و امروز با انگیزه‌تر از قبل در کنار شماییم تا بیشتر و بیشتر یادبگیریم، تجربه کسب کنیم و در خلق لحظات خوش زندگی شما سهیم باشیم و متعهد می‌شویم به حفظ این دوستی و همراهی.

اولین امتیاز را شما ثبت کنید
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.