تقویم سال 1402

سفارش عمده و تکی

تقویم سال 1402

سفارش عمده و تکی

تقویم پایه چوبی

تقویم فصلی دیواری

تقویم پوستری

تقویم رومیزی سیمی

تقویم رومیزی شیشه‌ای

تقویم تبلتی

جهت دریافت مشاوره رایگان با بخش تقویم و سالنامه موسسه میتوانید با شماره 09125755910 در تماس باشید

جهت دریافت مشاوره رایگان با بخش تقویم و سالنامه موسسه میتوانید با شماره 09125755910 در تماس باشید

چاپ فوری تقویم

اگر برای چاپ سفارش خود عجله دارید، عکس پرینت می تواند در محدوده زمانی مشخص و توافق شده، پردازش سریع سفارش را انجام داده و برای طراحی و چاپ آن اقدام نماید. همچنین اگر به دنبال کیفیت استثنایی با قیمت مناسب هستید، می توانید با توجه به تجهیزات و امکانات پیشرفته عکس پرینت، چاپ تقویم رومیزی اختصاصی خود را در بهترین شرایط دریافت کنید.

سفارش چاپ آنلاین تقویم رومیزی اختصاصی

اگر به دنبال مشخصات طرح های سفارشی هستید که در وب سایت موجود نیست، می توانید برای ارائه درخواست خود با کارشناسان تماس بگیرید. شما می توانید عکس و متن دلخواه خود را افزوده و به چاپ تقویم رومیزی اختصاصی خود دست یابید. تیم متخصص عکس پرینت آماده است در پروژه مورد نظرتان به شما کمک کنند.

سئوالات متداول

هیچ محدودیتی در تعداد سفارش ها وجود ندارد و شما میتوانید هر طرحی که مد نظرتون است را به صورت تکی و عمده سفارش دهید.

پس از تماس و ثبت درخواست شما،  تیم پشتیبانی و تجاری شرکت با شما جهت دریافت تصاویر و اطلاعات مورد نیاز با شما هماهنگ خواهند شد و پس از طراحی و تایید از سمت شما بلافاصله طرح جهت اجرا به بخش چاپخانه موسسه ارسال می‌شود.

با توجه به تنوع بسیار بالای مدل و طرح تقویم ها امکان درج تمامی آنها در این صفحه وجود ندارد و شما میتوانید تصویری از نمونه تقویم مورد نظر خود را برای ما ارسال کنید تا پس از بررسی قیمت و زمان اجرای آن به شما اعلام شود.

هرگونه کپی‌برداری مستلزم کسب اجازۀ کتبی بوده و پیگرد قانونی خواهد داشت.