۳ ایده برای چاپ عکس‌های اینستاگرامتان

0 466

۳ ایده برای چاپ عکس‌های اینستاگرامتان

این روزها با ورود شبکه‌های اجتماعی مختلف در زندگی روزمره، اغلب استفاده از عکس‌هایمان را محدود به اشتراک‌گذاری آن‌ها در این اپلیکیشن‌ها کرده‌ایم و برای مرور عکس‌ها و خاطره‌هایمان به شبکه‌های اجتماعی مثل اینستاگرام مراجعه می‌کنیم.
چرا عکس‌هایی که در صفحه اینستاگرام‌مان هست‌ را به خانه‌هایمان نیاوریم؟! با ایده‌های خلاقانه چاپ عکس، خاطراتتان را به صورت جذاب و ویژه روایت کنید.

مرور خاطرات خوبی که در زندگی‌مان خلق می‌شوند، شیرین است. بیاییم برای چاپ عکس‌هایی که آنقدر دوست‌شان داریم که دلمان می‌خواد در صفحه اینستاگرام‌مان با دیگران به اشتراک بگذاریم، دست به‌ کار شویم و اجازه دهیم خاطراتمان در دنیای واقعی حضور داشته باشند.
اما چگونه می‌توان تصاویر چاپ شده را در فضای خانه یا محل کار وارد کرد؟ عکس‌هایتان نه تنها فضای خانه و محل کارتان را صمیمی‌تر می‌کند، بلکه تنوع و رنگ را نیز در دکوراسیون ایجاد می‌کند.
در ادامه با ما همراه باشید تا ۳ روش ساده برای نمایش عکس‌های مورد علاقه‌تان در خانه و محل کار را برای شما شرح دهیم.

۱. عکس‌های شما بر روی میز کارتان

ایده چاپ عکس

در محل کار همواره درگیر کارهای روزمره می‌شوید و بیشتر اوقات با کامپیوتر سر و کار دارید و در دنیای دیجیتالی مشغول انجام فعالیت‌ هستید. اگر زمان زیادی پشت میز کار هستید، سعی کنید فضایی الهام‌بخش برای خودتان ایجاد کنید. می‌توانید با قرار دادن عکسی خاطره‌انگیز و جذاب که در صفحه اینستاگرام‌تان به اشتراک گذاشتید، به میز کارتان روح دهید.

۲. نصب خاطرات بر دیوار منزلتان

چاپ شاسی

وقتی یکی از ناب‌ترین خاطره‌هایتان را در صفحه اینستاگرام‌تان پست می‌کنید، چرا این خاطره‌ها را بر روی دیوار منزل‌تان قاب نکنید!
یک گالری زیبا با عکس‌هایتان در منزل یا محل کارتان ایجاد کنید. قرار دادن تصاویر خاطرات بر روی دیوار و مرور آنها همراه حس صمیمیت بیشتری را در محل زندگی‌تان ایجاد می‌کند. امتحان کنید!

۳. قراردادن عکس‌ها در قفسه‌ها و کتابخانه‌ها

چاپ آنلاین فتوبوک

در حالیکه ما از همه چیز به صورت دیجیتالی استفاده می‌کنیم، می‌توانیم عکس خاطرات خوش روزهای زندگی‌مان را چاپ کنیم و به آسانی، زیبایی و حس خوب آرامش را در زندگی و خانه‌هایمان منتقل کنیم.

همه این محصولات طراحی شده‌اند تا از طریق چاپ عکس‌ها، خاطره‌هایتان را از فضای دیجیتالی به زندگی‌تان انتقال دهید. بهترین لحظه چه وقتی است؟ وقتی صفحه اینستاگرام‌تان را مرور می‌کنید؟ جای خاطرات‌ تنها در دنیای دیجیتال نیست، بلکه بصورت واقعی نیز خاطره‌هایتان را لمس کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.