درباره عکس‌پرینت

به خلق خاطرات خوب فکر کن، ما ماندگارش می‌کنیم.

عکس پرینت زیر مجموعه شرکت مهرگام سروش آذین اولین و بزرگ‌ترین سرویس محصولات شخصی‌سازی شده و هدیه به صورت آنلاین است. این مجموعه با ۲۵ سال سابقه این امکان را به شما می‌دهد تا بتوانید به سادگی، با امنیت بالا، با هرسلیقه‌ای و با بسته‌بندی مناسب درهر مناسبتی برای خود و عزیزانتان خاص‌ترین محصولات را هدیه دهید.

با محصولات ما

  • لبخند را به عزیزانتان هدیه دهید.
  • خانه را تزئین کنید.
  • خاطرات را ماندگار کنید.

ما در عکس‌پرینت محصولاتی نظیر چاپ عکس، آلبوم دیجیتال عکس، مگنت، شاسی و غیره رابا کیفیتی استثنائی ارائه می‌دهیم. تجربه کاربری ساده و قابل فهم وب‌سایت عکس‌پرینت به کاربرن این امکان را می‌دهد تا به راحتی عکس‌های خود را باگذاری کنند و سفارش را مطابق با سلیقه شخصی خود طراحی کنند.

نوآوری

ما به کیفیت بالا و نوآوری در چاپ تعهد داریم. استفاده از فناوری‌های چاپ به ما این اجازه را می‌دهد تا محصولاتی با دقت رنگی بی‌نظیر و جزئیات فوق‌العاده تولید کنیم.تیم متخصص ما نیز به طور مداوم در حال بهبود فرایندها و تکنیک‌های خود برای اطمینان از رضایت شما است.

تعهد به مشتری

مشتری‌مداری مهم‌ترین هدف فلسفه کاری ما است. تیم پشتیبانی مشتریان ما همیشه آماده پاسخ‌گویی به سوالات، پشنهادات و انتقادات شما است.ما به ارائه بهترین خدمات پس از فروش و تضمین رضایت مشتریان خود مفتخریم.

آینده‌نگیری

ما در عکس‌پرینت همواره به دنبال نوآوری و گسترش خدمات خود هستیم.با توجه به تغییرات و روندهای بازار،ما متعهد به ارائه محصولات جدید و خلاقانه هستیم تا نیازهای مشتریان را در هر زمانی برآورده سازیم. از افزودن محصولات هدیه و تزیینی جدید به کاتالوگ محصولات تا استفاده از فناوری‌های جدید برا بهبود تجربه کاربری، همگی بخشی از تلاش‌های ما برای ماندن در صدر صنعت چاپ است.

مسئولیت اجتماعی

ما در عکس‌پرینت به تاثیر اجتماعی و محیطی کار خود آگاه هستیم. ازین رو در تلاش هستیم تا محصولاتی پایدار تولید کنیم و در تمام جنبه‌های کسب و کار خود به دنبال راه‌هایی برای کاهش تاثیرات زیست‌محیطی هستیم.

سخن پایانی

ما به داشتن کاربران وفاداری چون شما مفتخریم و همچنان در تلاش برای بهبود ارائه خدماتی فراتر از انتظار شما هستیم.لطفا برای کسب هرگونه اطلاع در مورد خدمات، محصولات و یا آغاز هر پروژه جدید با ما در تماس باشید.