خدمات مشتریان عکس‌پرینت

سرویس عکس پرینت با بیش از 25 سال فعالیت در زمینه سرویس آنلاین، یکی از مهمترین عوامل موفقیت خود را، ارتباط با مشتریان و کسب رضایت آنها میداند. در این سالها با بررسی نیازها و پیشنهادات کاربران، خدمات مشتریان را بهبود داده و تکمیل کرده‌ایم. و بالاخره امروز با تضمین ۱۰۰ درصدی رضایت مشتری در کنار شما هستیم.

کارشناسان ما همیشه در دسترس‌اند
در صورت هرگونه سوال، مشکل، پیشنهاد و انتقاد، حتما با ما در میان بگذارید.کارشناسان عکس‌پرینت از تمام راه‌های ارتباطی همانند تلفن، ایمیل،چت آنلاین و فرم تماس آماده پاسخ‌گویی به شما عزیزان هستند. برای پاسخ‎‌گویی سریع به سوالات، ما به شما چت آنلاین سایت را پیشنهاد می‌دهیم. شما می‌توانید در حین فرایند خرید، سوالات خود را اپراتورها بپرسید. ساعات پاسخگویی کارشناسان ارتباط با مشتریان: شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8:30 تا 17 پنج‌شنبه از ساعت 8:30 تا 12:30
هر آنچه برای یک تجربه بی‌نظیر در چاپ آنلاین خاطراتتان نیاز دارید.
سرویس عکس پرینت با بیش از ۲۵ سال فعالیت در زمینه سرویس آنلاین، یکی از مهمترین عوامل موفقیت خود را، ارتباط با مشتریان و کسب رضایت آنها میداند. در این سالها با بررسی نیازها و پیشنهادات کاربران، خدمات مشتریان را بهبود داده و تکمیل کرده‌ایم. و بالاخره امروز با تضمین ۱۰۰ درصدی رضایت مشتری در کنار شما هستیم.
عکس پرینت چطور رضایت مشتریان را ۱۰۰% تضمین می‌کند؟
اولین قدم برای تامین رضایت مشتریان،اطمینان از کیفیت محصولات است. در واحد تولید عکس‌پرینت کارشناسان کنترل کیفی ما تمام محصولات چاپی و آماده را بررسی و کنترل می‌کنند.
مهلت برگرداندن محصول
عکس‌پرینت یک ماه زمان برای مهلت برگرداندن تمام محصولات چاپی خود در نظر گرفته است. کاربران می‌توانند سفارش خود را در صورت هرگونه نقص فنی و مشکل که در بخش ضمانت کالا گفته شده، مرجوع کنند. شما در دو صورت می‌توانید محصول خود را تعویض کنید. آسیب فیزیکی: اگر محصول شما در حین حمل و نقل با پست دچار آسیب شود, عکس‌پرینت آن را برایتان تعویض می‌کند. نارضایتی از کیفیت:اگر هرگونه مشکل در کیفیت محصول از طرف عکس‌پرینت باشد، سفارش شما پس از بررسی کارشناسان (براساس مفاد ضمانت کالا) ما مجدد برای شما ارسال می‌شود. لطفا برای بازگرداندن کالا با کارشناسان ما تماس بگیرید، در صورت تایید نقص، شرایط تعویض محصول برای شما فراهم می‌شود.توجه داشته باشید برای تعویض کالا هیچ هزینه‌ای از شما دریافت نخواهد شد اما هزینه ارسال محصول به عکس‌پرینت و همچنین هزینه ارسال مجدد محصول بر عهده شما خواهد بود.