خدمات مشتریان عکس‌پرینت

سرویس عکس پرینت با بیش از ۱۰ سال فعالیت در زمینه چاپ آنلاین، یکی از مهمترین عوامل موفقیت خود را، ارتباط با مشتریان و کسب رضایت آنها میداند. در این سالها با بررسی نیازها و پیشنهادات کاربران، خدمات مشتریان را بهبود داده و تکمیل کردهایم. و بالاخره امروز با تضمین ۱۰۰ درصدی رضایت مشتری در کنار شما هستیم.

کارشناسان ما همیشه در دسترس‌اند
اگر هر سوال، مشکل و انتقادی دارید حتما با ما در میان بگذرانید. کارشناسان عکس پرینت از چهار راه ارتباطی تلفنی، ایمیلی، چت آنلاین و فرم تماس، آماده پاسخگویی به شما عزیزان هستند.
انصراف از سفارش محصول
خدمتی دیگر، انصراف از سفارش محصول است. اگر به هر دلیلی از چاپ محصولتان منصرف شدید، موضوع را در اولین فرصت با کارشناسان عکس پرینت در میان بگذرانید. بعد از اعلام شماره سفارش، در صورتی که محصول شما هنوز وارد مرحله تولید نشده باشد، مبلغ در حساب کاربری شما به صورت اعتبار ریالی برگردانده می‌شود.
هر آنچه برای یک تجربه بی‌نظیر در چاپ آنلاین خاطراتتان نیاز دارید.
سرویس عکس پرینت با بیش از ۱۰ سال فعالیت در زمینه چاپ آنلاین، یکی از مهمترین عوامل موفقیت خود را، ارتباط با مشتریان و کسب رضایت آنها میداند. در این سالها با بررسی نیازها و پیشنهادات کاربران، خدمات مشتریان را بهبود داده و تکمیل کرده‌ایم. و بالاخره امروز با تضمین ۱۰۰ درصدی رضایت مشتری در کنار شما هستیم.
عکس پرینت چطور رضایت مشتریان را ۱۰۰% تضمین می‌کند؟
اولین قدم برای تامین رضایت مشتریان، اطمینان از کیفیت محصولات است. در واحد تولید عکس پرینت فقط از تجهیزات تمام اتوماتیک پیشرفته و فناوری چاپ بروز استفاده می‌شود. تمام عکسها با تکنولوژی چاپ فتوشیمی تولید می‌شوند. این فناوری با پرینت معمولی تفاوت دارد و باعث می‌شود عکس شما با گذر زمان تغییر رنگ ندهد و آسیب نبیند.
یک ماه مهلت برای برگرداندن محصول
در شرایطی که اغلب خدمات نهایتا ۷ روز مهلت بازگرداندن کالا ارائه می‌دهند؛ عکس پرینت ۱ ماه زمان برای کاربران خود در نظر گرفته است. شما در دو صورت می‌توانید محصولتان را تعویض کنید: آسیب فیزیکی: اگر محصول شما در حین حمل و نقل با پست دچار آسیب شود، عکس پرینت آن را برایتان تعویض کرده و مجددا چاپ میکند. نارضایتی از کیفیت: اگر هر گونه مشکل در کیفیت محصول از طرف عکس پرینت باشد، سفارش شما اصلاح شده و برایتان ارسال می‌شود. برای بازگرداندن محصول کافی است با کارشناسان ما در عکس پرینت تماس بگیرید. ابتدا مشکل و عکس محصول شما بررسی می‌شود. در صورت تایید نقص، شرایط تعویض محصول برایتان فراهم می‌شود. توجه داشته باشید که برای چاپ مجدد هیچ هزینه‌ای از شما دریافت نمی‌شود، اما هزینه ارسال محصول به عکس پرینت و همچنین دریافت محصول تجدید چاپ شده برعهده شما خواهد بود