۵۲ ژست عکاسی در طبیعت ویژه فصل بهار

قشنگی‌های بهار اینجاست! وقتش رسیده به دل طبیعت بزنیم و از آن انرژی بگیریم. حیف است در طبیعت شگفت‌انگیز بهار چند عکس زیبا ثبت نکنیم. پس اگر قصد رفتن به طبیعت را دارید حتما نگاهی به این مقاله بیاندازید. در ادامه قرار است ۵۲ ژست عکاسی در طبیعت بهاری را یاد بگیریم.

۱. ژست عکس بهاری برای دخترها

برای ژست عکاسی در طبیعت بهاری، از شکوفه‌ها استفاده کنید. گل‌ها و شکوفه‌ها زیبایی عکستان را چند برابر می‌کنند. در انتخاب لباس، طیف‌های روشن و ملایم هماهنگی بیشتری با طبیعت بهار دارند. برویم تا چند ژست عکس بهاری دخترانه را ببینیم. (ژست‌های بیشتر را در مقاله ۶۰ ایده عکاسی طبیعت برای دخترها دنبال کنید.)

ژست عکاسی دخترانه در طبیعت

ژست عکس در طبیعت دخترانه

ژست عکس بهاری دخترانه

ژست عکس پرتره دخترانه در طبیعت

ژست عکاسی طبیعت برای دخترها

۲. ژست عکاسی در طبیعت پسرانه

از فضای وسیع در طبیعت برای گرفتن عکس‌های تمام قد استفاده کنید. درختان سبز بهاری بهترین پس زمینه برای عکس تمام قد پسرانه هستند. در انتخاب لباس، استایل راحت و اسپرت را اولویت قرار دهید. راستی اگر اکسسوری مثل کلاه دارید، حتما آن را همراه داشته باشید. (راستی مقاله اختصاصی ژست پسرانه در طبیعت را از دست ندهید)

ژست عکس پسرانه در طبیعت ژست عکاسی در طبیعت جنگل ژست عکس سیزده بدر فیگور پسرانه لاکچری ژست عکس پسرانه در جنگل

داغ ترین مطالبی که هم اکنون دیگران می خوانند

۳. ژست عکس دونفره در طبیعت

این بخش ویژه زوج‌ها است! فضاهای بسته نور مناسبی در اختیارتان قرار نمی‌دهند. پس اگر در طبیعت هستند حتما چند عکس دونفره ثبت کنید. لباس‌های روشن، ست و جین بیشترین هماهنگی را در عکس بهاری دارند. به ژست‌های دونفره زیر توجه کنید. راستی حتما سری به مقاله ۷۰ ایده جذاب عکس دونفره در طبیعت بزنید.

ژست عکس دونفره در طبیعت ژست عکس طبیعت دونفره ژست عکاسی در طبیعت زوج ژست عکس زوج در طبیعت ژست عکس دونفره طبیعت

۴. ژست عکاسی در طبیعت برای کودک

معمولا بچه‌ها عاشق گردش در فضای بیرون خانه هستند. این فرصت را از دست ندهید و از آنها عکاسی کنید. آیتم‌های گل قاصدک، چمن، بادکنک و… را به عکستان اضافه کنید. به این ترتیب عکس حالت فانتزی و کودکانه‌تری خواهد داشت. ژست‌های بیشتر را در مقاله ۷۰ ایده عکس کودکانه دنبال کنید.

ژست عکاسی در طبیعت کودکانه ژست عکس کودک در طبیعت ژست عکس پسربچه در طبیعت ژست کودک در طبیعت ژست عکس دختر در طبیعت

۵. ژست عکاسی در طبیعت؛ هنری و بدون چهره

شاید نخواهید خودتان در عکس مشخص باشید و صرفا به عکاسی در طبیعت بهار علاقه دارید. در این صورت این ژست‌ها مختص شما هستند! کافی است کمی خلاق باشید. برای شروع از ایده‌های زیر الهام بگیرید:

ایده عکس هنری بهار ایده عکس بدون چهره در طبیعت ایده عکس هنری در طبیعت ایده عکس بهاری ایده عکاسی در طبیعت بدون چهره

چاپ عکس‌های طبیعت بهاری

فصل‌ها پشت سر هم می‌گذرند و فقط خاطره آنها باقی می‌ماند. گرفتن عکس‌های زیبا پایان کار نیست! خاطرات فقط با چاپ ماندگار می‌شوند. همین حالا با آپلود عکسهای موبایل یا کامپیوتر، آنها را چاپ و ماندگار کنید. برای مشاهده محصولات متنوع چاپ عکس سری به عکس پرینت بزنید.

۳.۴/۵ - (۵ امتیاز)
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.